Чому варто міняти порвані євро і як це зробити

Обмін валют – це знайома процедура для будь-якого українця. Таким чином, більшість наших співгромадян керує ризиками на той випадок, якщо національна валюту знову почне девальвувати.

Однак основним недоліком паперових грошей є той факт, що після тривалого терміну експлуатації вони не просто втрачають свій зовнішній вигляд, але й рвуться в найнесподіваніших місцях.

Причини обміну

Насамперед порвані купюри не завжди вдасться застосувати за призначенням та сплатити за їх допомогою товари чи послуги. Навіть у тому випадку, якщо ви знаходитесь у країні, де євро перебуває в побуті. Безумовно, далеко не завжди продавці можуть відмовитися від виконання операції. Якщо купюра трохи порвана по краях, це не причина не приймати її як оплату.

Цілком інша ситуація, коли євро порвано сильно. Наприклад, на кілька частин, а потім склеєно назад. Або коли значна частина купюри просто відсутня. У такому разі найкращим рішенням стане звернення до спеціальних обмінників або до банків, які займаються прийомом порваної валюти.

Як обміняти валюту у ValutaHub

Здати в банк порвані євро не повинно бути складно. Ця процедура називається інкасо. І оскільки євро є поширеною валютою, фінансова установа має його ухвалити. Якщо, звичайно, опція інкасо в ньому доступна.

У такому разі купюра вирушить до країни, де знаходиться емітент цієї валюти. Тобто організація, яка займається її печаткою та випуском на ринок. Недоліком такої послуги є високі відсотки за виконання (близько 20%). Також дочекатись нових купюр назад може бути складно. Оскільки банк робить свою експертизу, та потім її повторює емітент. Процес може тривати кілька місяців. Або навіть перевалити за рік.

Набагато простіше звернутися до спеціалізованих обмінників, таких як ValutaHub. Тут процес обміну порваних євро виглядає дуже просто. Процедура здійснюється у кілька етапів:

  1. Попередньо клієнт може скинути фотографії купюр, щоб отримати їхню приблизну оцінку. В іншому випадку оцінка здійснюватиметься на місці.
  2. Клієнт домовляється про зустріч із представником обмінника.
  3. Проводиться експертиза.
  4. Встановлюються умови правочину.
  5. Здійснюється обмін купюр.

На кожному етапі клієнт має можливість відмовитися від угоди. Співпрацювати з обмінниками справді значно простіше. Проте партнерів слід підбирати обережно. Найкраще звертатися до перевірених компаній, які встигли заробити певну репутацію на ринку.

ValutaHub вже багато років займається пошкодженою валютою. Ми завжди пропонуємо вигідні умови для обміну, які відрізняють нас від інших подібних обмінників.

Call Now Button