Де поміняти рвані долари швидко та вигідно

Паперові купюри сьогодні виготовляються з використанням сучасних технологій. Обладнання, на якому друкуються банкноти, та матеріали, що використовуються під час друку, дозволяють поверхні витримувати різного роду пошкодження.

Звичайно, при частому використанні або неправильному зберіганні жодна купюра не буде застрахована від дефектів. Якщо ви часто носите з собою в кишені куртки або гаманці доларові купюри, вони можуть порватися при контакті з гострими предметами, частому вийманні з гаманця тощо.

Невеликі деформації не впливають використання банкноти. Її продовжують приймати обмінні пункти, магазини тощо. Однак, якщо дефект стає занадто серйозним і впливає на цілісність доларової купюри, необхідно шукати сервіси, що займаються обміном зношених та пошкоджених валют.

Як зрозуміти, що обмін рваних доларів – вигідний

Насамперед необхідно переконатися в тому, що обмін, який ви здійснюватимете, максимально вигідний саме для вас. Тому не рекомендуємо розглядати банки. Так, великі фінансові організації займаються обміном ветхої валюти, зокрема й порваних доларів. Однак комісія, яку вони запитують, може доходити до 20% від суми, яку ви плануєте обміняти. Тобто ви втратите п’яту частину суми під час проведення процедури інкасо.

Очевидно, що вигідний обмін здійснюється з меншою комісією. Компанії, що спеціалізуються на заміні старих доларів, зазвичай виставляють певний діапазон комісії, наприклад від 3% до 7%. Остаточний показник залежатиме від таких факторів:

  1. Наскільки сильно пошкоджені долари.
  2. Який рік випуску валюти.
  3. Яку суму ви обмінюєте?

Дізнатися розмір комісії та, відповідно, суму, яку ви отримаєте на руки під час обміну порваних доларів, можна на першій зустрічі з експертами компанії. Після проведення оцінювання банкнот оголошуються всі умови співпраці.

Етапи обміну старих доларів

Коли ми говоримо про те, що компанії, що спеціалізуються на обміні старих валют, є більш вигідними, йдеться не лише про комісію, а й про терміни процедури. У банку вона може затягнутися на кілька днів чи навіть тижнів. У той час як, звертаючись до приватних фінансових організацій, ви можете розраховувати на те, що вже на першій зустрічі з експертом отримаєте на руки необхідну вам суму.

Для цього достатньо визначитися, якій компанії можна довіряти, та зв’язатися з її представником. Під час телефонної розмови обговорюються всі деталі, погоджуються дата та час зустрічі із представником фірми. Оцінювання банкнот здійснюється дома. І якщо всі умови вам підходять, проводиться обмін.

Ви можете домовитись про зустріч із експертом для оцінювання порваних доларів буквально наступного дня після дзвінка до компанії. Вона може відбутися як в офісі фірми, так і на нейтральній території – оцінювачі приїжджають на вказану вами адресу.

Call Now Button