Коли може знадобитися обмін доларів з написом чи пошкодженнями

Готівка відрізняється своїми перевагами і недоліками. До категорії перших можна віднести практично 100% ліквідність. Паперові купюри можна обміняти на товари чи послуги майже завжди. Основний недолік – ризик пошкодження, адже пошкодити папір можна великою кількістю способів.

Якщо вас цікавить обмін доларів з написом, важливо врахувати, що купюри з невеликими позначками все ще можуть братися в оплату. Однак справа ускладнюється, коли солідна частина купюри стає ледь видимою. У такому разі вам знадобляться послуги спеціалізованого валютного обмінника, такого як ValutaHub.

Коли потрібен обмін старої валюти

Отже, обмін старої валюти може знадобитися в таких ситуаціях:

  • ви випадково забули купюри в кишенях одягу, який був випраний, вибілений або зданий у хімчистку;
  • внаслідок випадковості або тривалого використання (у випадку зі старими купюрами) значну частину банкноти було відірвано;
  • купюра сильно стерлася внаслідок тривалого використання;
  • банкнота довго утримувалась у вологому місці, внаслідок чого була вражена грибком;
  • купюру сильно помалювали діти або на її поверхню було помилково поставлено друк;
  • валюта була погризена свійськими тваринами;
  • на банкноту випадково розлили клей, лак чи іншу подібну речовину.

Це лише деякі з багатьох різноманітних способів, якими можна пошкодити валютні купюри. Пошкодити папір можна великою кількістю інструментів чи речовин. У будь-якому випадку, якщо більшість банкноти залишилася цілою, щоб її можна було ідентифікувати, ви можете обміняти її в нашому обміннику.

Як обміняти пошкоджену валюту в обміннику ValutaHub

Головна перевага валютного обмінника ValutaHub перед банком – це швидкість. Якщо вам потрібно терміново обміняти стару валюту, ви потрапили у правильне місце. Оскільки тут ви маєте можливість завершити таку фінансову операцію того ж дня.

Сама процедура обміну виглядає так:

  1. Спочатку потрібно зв’язатися з нашим представником та домовитись про зустріч.
  2. Під час зустрічі наш експерт огляне валюту, визначить її справжність та сформує умови обміну.
  3. Якщо умови вам підходять, угода відбувається.

Клієнти також можуть заощадити час та замовити експертизу через месенджери. У такому разі потрібно буде надіслати чіткі фотографії на облікові записи, які вказані на нашому сайті. Важливо врахувати, що оцінити купюри за фотографіями можна лише частково, остаточна оцінка формується лише за особистої зустрічі.

ValutaHub пропонує вигідні умови обміну для своїх клієнтів. Тут ви можете розраховувати на низькі комісії до 3%, а також обмін практично будь-якої валюти та з будь-якими типами пошкоджень.

Call Now Button