Навіщо потрібен обмін помальованих євро

З паперовими купюрами можуть статися різноманітні неприємності. Вони можуть бути випрані в кишенях, порвані або навіть помальовані маленькими дітьми. У будь-якому разі сильно засмучуватися не варто, оскільки сьогодні є можливість обміняти помальовані євро на іншу валюту чи нові купюри. Головне підібрати той варіант обміну, який буде найвигіднішим саме для вас.

Причини обміну мальованих євро

Перша причина, через яку може знадобитися обмін банкнот на нові, це відмова в магазинах її приймати як оплату. Прості обмінники також можуть відмовитись змінювати євро на національну валюту.

У такому разі у вас є можливість звернутися або до банків за процедурою інкасо, або до обмінників, які спеціалізуються на пошкоджених купюрах. У будь-якому випадку доведеться заплатити певний рівень комісії.

У банках розмір комісії стандартний – 20%. Однак вона може бути знижена під час обміну справді великих сум, проте фізичні особи рідко мають доступ до таких фінансів.

З обмінником ValutaHub співпрацювати набагато простіше, оскільки комісія тут становить від 3%. При цьому компанія спеціалізується на роботі із невеликими сумами.

Коли слід міняти пошкоджені євро

Потерті купюри можуть не прийматися магазинами чи торговими точками. Проте продавці не завжди мають права відмовитись від прийому євро. Вони змушені прийняти потерті банкноти у таких випадках:

  • у купюри відсутня невелика частина площі з країв;
  • банкноти втратили свій початковий колір після прання;
  • на валюті є певні написи, символи або штампи, площа яких не перевищує 20%;
  • наявність невеликих жирних плям, слідів бруду тощо.

Важливо, що в побуті такі купюри, як правило, надовго не залишаються все одно. Справа в тому, що щойно вони потраплять до каси банку, купюри будуть перевірені та виключені з обігу. А потім замінено на нові. Таким чином, в економіці залишається достатній обсяг грошової маси.

Як обміняти помальовані євро в ValutaHub

Щоб обміняти старі євро, площа чистої купюри має бути не менше ніж 55% від початкової. Також серійний номер купюри має бути чітко помітний.

Щоб скористатися послугами ValutaHub, вам необхідно:

  1. Зв’язатися із представником компанії.
  2. Домовитись про зустріч.
  3. Дочекатися закінчення експертизи від працівника.
  4. Погодитись або відмовитися від отриманих умов обміну.
  5. Здійснити обмін.

ValutaHub намагається пропонувати максимально вигідні умови обміну своїм клієнтам. Замовити експертизу ви можете дистанційно, надіславши фотографії купюр через месенджери. При цьому всі операції здійснюються конфіденційно, жодних документів вам надавати не потрібно, що дозволить максимально заощадити час у порівнянні з послугами від звичайних банків.

Call Now Button