Обмін старої валюти Одеса

Обмін старої валюти в Одесі за вигідним курсом можливий, якщо ви вирішите звернутися до послуг компанії ValutaHub. Це надійний обмінник, який вже понад 10 років радує клієнтів справді високоякісним сервісом.

Обмінник приймає практично будь-які види валюти та з будь-якими пошкодженнями. Не важливо, обгорілі ваші банкноти або рвані, головне, щоб їхня більшість все ще була чітко помітна.

Де обміняти пошкоджені старі купюри в Одесі

Прийом старої іноземної валюти в Одесі можуть здійснювати компанії двох основних видів:

 1. Звичайні обмінники.
 2. Комерційні банки.

Перші змінюють банкноти за актуальним курсом, які діють на момент операції. А ось другі працюють за процедурою інкасо, яка значно відрізняється від звичайного обміну валют.

Насамперед важливо відзначити, що інкасо – це не обмін, а заміна пошкоджених купюр. Спочатку комерційний банк самостійно проводить аналіз грошей. Якщо вони відповідають вимогам, їх відправляють до країни, де вони були надруковані, щоб організація емітент надрукувала для них заміну, а пошкоджені купюри знищила.

Насамперед недолік інкасо полягає у тривалості процедури. Вона може затягтися на період, що перевищуватиме 1 рік. При цьому банки знімають комісію наперед та не гарантують успішного результату. До того ж, скасувати процедуру після її початку буде вже дуже складно.

Саме тому набагато простіше звернутися в обмінник.

Куди здати зіпсовані гроші

Отже, затерті старі купюри легше обміняти в обміннику. Якщо говорити про наш сайт, тут ви можете розраховувати на комісію від 3%. Також вам не потрібно буде стояти в чергах і чекати доки представник компанії обслужить попереднього клієнта. Обмінник працює за чітким розкладом, під кожного клієнта передбачається певна кількість часу.

Якщо вас цікавить, які саме валюти ми ухвалюємо, у цьому випадку обмежень практично немає. Ви можете обміняти голландські гульдени, китайські юані та інші досить екзотичні валюти, не кажучи вже про долари, євро або фунти.

Характер пошкодження може бути різним. Купюри можуть бути:

 1. Порваними – це один із найбільших збитків для паперових грошей.
 2. Заляпаними у фарбі.
 3. Потерті після тривалого використання.
 4. З печатками чи іншими позначеннями після використання у певних організаціях.
 5. Помальованими дітьми.
 6. У цвілі, якщо ви тривалий час забули про існування цих грошей.
 7. Обгорілі після пожежі.
 8. Згнилі після тривалого зберігання.
 9. Випрані у пральній машинці або погризені тваринами.

Як було зазначено раніше, характер пошкодження не має значення. Головне, щоб більша частина купюри залишалася цілою і була легко помітна.

Як обміняти зношену валюту в Одесі

Ми здійснюємо прийом старих грошей в Україні за досить простою процедурою. Клієнтам обмінника слід виконати кілька простих дій:

 1. Зв’язатися з компанією. Зробити це можна за допомогою телефонного дзвінка. Можна також замовити зворотній дзвінок від оператора.
 2. Домовитись про зустріч в офісі обмінника або в іншому зручному місці.
 3. Надати банкноти на аналіз, від якого залежать умови обміну.
 4. Здійснити обмін купюр на нові.

ValutaHub – це надійний партнер, який пропонує вигідну співпрацю для клієнтів. Саме тому його послуги користуються популярністю.

  Call Now Button