Обмін старих франків

Готівка відрізняється високим рівнем ліквідності. Однак пошкодити банкноти дуже просто, тому багато людей шукають можливість обміняти старі франки на нові купюри. Зробити це ви можете в обміннику ValutaHub, який пропонує своїм клієнтам справді високий рівень сервісу.

Як обміняти старі франки в обміннику ValutaHub

Щоб скористатися послугами цього обмінника, потрібно виконати кілька простих дій:

 1. Зателефонувати на вказані на нашому сайті номери або замовити дзвінок у відповідь.
 2. Домовитися про зустріч або надіслати фотографії валют для оцінки.
 3. Зустрітися з представником компанії в офісі або в іншому зручному для вас місці.
 4. Дочекатися закінчення огляду банкнот та визначення умов обміну.
 5. Здійснити обмін, якщо ви погоджуєтесь з умовами.

Де обміняти пошкоджені франки: інкасо у банку

Обмін швейцарських франків також можна здійснити при зверненні до банку. Однак не всі фінансові установи пропонують послугу інкасо – саме так називається заміна старої та зношеної іноземної валюти на нову.

Інкасо – це складна та тривала операція, яка передбачає ретельний аналіз купюр. Якщо банк схвалює обмін, валюта вирушає до країни, де її було надруковано, щоб національний банк замінив її та вислав гроші назад. Весь процес може тривати до 12 місяців, банк не гарантує його виконання.

Ще одна складність у тому, що не всі українські банки пропонують послугу інкасо для своїх клієнтів.

Куди здати зношені франки: які купюри приймає ValutaHub

Якщо вас цікавить обмін старих франків в Україні, у нашому обміннику ви можете розраховувати на заміну банкнот з різними пошкодженнями. Ваші купюри можуть бути:

 • мальованими;
 • замазаними у фарбі;
 • порваними;
 • затертими;
 • у цвілі;
 • підгорілими;
 • згнилими;
 • погризеними.

Також здійснюється прийом франків та з іншими пошкодженнями.

Де приймають зіпсовані франки: чому слід звернутися до нас

Багато людей з різних міст України не просто так вирішують звернутися за допомогою до нашого обмінника. Адже тут кожен клієнт може розраховувати на кілька переваг:

 1. Низькі комісії – від 3%. Чим більша сума для обміну, тим вигідніші умови будуть запропоновані для клієнта.
 2. Високий рівень обслуговування. Клієнту не потрібно проводити час у черзі в очікуванні обміну. Ви можете попередньо домовитись про зустріч у будь-якому зручному для вас місці.
 3. Надійність. Ми вже багато років співпрацюємо з мешканцями різних міст, тож ви завжди можете розраховувати на чесність з нашого боку.
 4. Прийом валюти з різними ушкодженнями. Не важливо, як пошкоджено банкноти, головне ступінь пошкодження, а також площа купюри.

Обміняти старі гроші на нові можна у різних містах України. Наш обмінник має офіси у Києві, Дніпрі та інших великих населених пунктах. При цьому умови співпраці від міста не залежать.

  Call Now Button