Обмін старих євро

Обміняти старі євро насправді просто. Ця послуга має досить велику популярність, оскільки багато людей часто ховають банкноти в затишні місця, пізніше з подивом відзначаючи, що вони були пошкоджені.

Однак засмучуватися не варто. Разом з обмінником ValutaHub ви можете вигідно та зручно поміняти рвані або тільки надірвані купюри.

Які можна обміняти старі євро

Наш обмінник не просто так завоював довіру клієнтів. Ми пропонуємо найвищий рівень сервісу. При цьому ви можете розраховувати на заміну банкнот із різними пошкодженнями. Купюри іноземної валюти можуть бути:

 • порваними;
 • мальованими;
 • затертими;
 • у фарбі;
 • погризеними;
 • у цвілі;
 • підгорілими;
 • згнилими;
 • та з іншими пошкодженнями.

Ми розуміємо, що готівка може бути пошкоджена різними способами, тому на умови операції впливає лише ступінь ушкодження, а не його характер.

Де обміняти пошкоджені євро

Якщо вас зацікавив обмін пошкоджених євро, слід розібратися, де ви можете здійснити таку операцію. Насамперед це, звичайно ж, обмінники. Однак послуга доступна і в банках. У таких фінансових установах вона називається інкасо та відрізняється певними особливостями, які слід обов’язково врахувати:

 1. Комісія на інкасо досить велика. Вона може досягати 20% і її потрібно виплачувати одразу.
 2. Тривалість процедури може становити до 12 місяців. Хоча операції з євро зазвичай здійснюються швидше.
 3. Не всі українські банки пропонують інкасо.
 4. Банк не може гарантувати здійснення обміну, при цьому комісія не виплачується.
 5. Фінансова установа забирає ваші купюри на аналіз, а потім направляє до банку-емітенту, який має надрукувати нові купюри.

Як бачите, процедура інкасо відрізняється високим рівнем бюрократії. Якщо ви хочете отримати нові банкноти в максимально стислі терміни і при цьому за вигідним курсом, обмін зіпсованих євро на нові краще здійснювати з нами.

Куди здати зношені євро

Звертаючись до нас, клієнти можуть розраховувати на низку переваг:

 1. Комісія від 3%. Залежить від типу та ступеня пошкодження. Клієнти, які змінюють великі суми можуть розраховувати на певні знижки.
 2. Швидкий обмін. Здати в Україні пошкоджені гроші просто. Сам обмін займає кілька хвилин але необхідно враховувати також оцінку. Найчастіше клієнт має змогу отримати нові купюри у день звернення до нас.
 3. Комфорт. Вам витрачати свій час, стоячи у черзі. Наші клієнти мають можливість домовитися про обмін на певний час.
 4. Відсутність бюрократії. Не потрібно жодних довідок, документів тощо.
 5. Здійснюється прийом будь-яких сум залежно від бажання клієнта.

Де приймають зіпсовані євро

В Україні ValutaHub працює у 6 різних містах: Дніпрі, Запоріжжі, Миколаєві, Сумах, Одесі та, звичайно ж, Києві. При цьому процес обміну грошей є максимально простим. Він складається з таких етапів:

 1. Запит від клієнта.
 2. Експертиза банкнот. Вона може проводитись через месенджери для економії часу.
 3. Визначення умов обміну.
 4. Безпосередньо зустрічі клієнта з представником нашої компанії для обміну банкнот.

Вам не потрібно витрачати багато часу та додатково переживати, як у випадку з процедурою інкасо. ValutaHub пропонує високий сервіс та вигідні умови для співпраці.

  Call Now Button