Обмін старих доларів

Сьогодні є безліч можливостей обміняти старі долари за досить вигідним курсом. Якщо ви несподівано знайшли помальовані, затерті або надірвані купюри, не варто засмучуватися. Ви все одно зможете обміняти їх.

Обмін пошкоджених доларів пропонує компанія ValutaHub, яка працює у кількох великих містах на території України.

Обмінювати старі долари: переваги співпраці з нами

Послуги обміну валют у нас не просто користуються великою популярністю. Компанія пропонує сервіс найвищого рівня. Тут кожен клієнт може незмінно розраховувати на такі основні переваги:

 1. Максимально швидкий обмін. Здати купюри з пліснявою, порвані чи обгорілі досить просто. Процес позбавлений багатьох бюрократичних проблем, з якими вам обов’язково доведеться зіткнутися, якщо ви наважитеся звернутися до банку за процедурою інкасо.
 2. Комісія від 3%. При цьому клієнти, які хочуть поміняти солідні суми грошей, можуть розраховувати на певні знижки.
 3. Комфортне обслуговування. Щоб обміняти гроші вам не доведеться стояти в довгих чергах, поки звільниться наступний співробітник. Ви домовляєтесь про зустріч із представником компанії на певний час.
 4. Конфіденційність. Вам не потрібно надавати документи для операцій із іноземною валютою.
 5. Обмін старих доларів на нові з різними пошкодженнями.
 6. Обмін будь-яких сум залежно від бажань клієнта.

Де можна здати пошкоджені долари

ValutaHub має офіси в різних містах країни, де здійснюється прийом пошкоджених доларів. Домовитися про зустріч із нашим представником можна у Києві, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, Миколаєві та Сумах.

Де приймають зіпсовані долари

Обмін може здійснити як в нашому обміннику, так і в банку. Але в другому випадку використовується процедура інкасо, яка може тривати до 12 місяців. При цьому позитивний результат обміну вам ніхто не гарантує, а комісія оплачується одразу.

Справа в тому, що під час процедури інкасо банк відправляє пошкоджену валюту до країни, де її випустили. Потрібно дочекатися, поки Національний банк країни надрукує нову партію банкнот і надішле потрібну суму назад.

Важливо відзначити, що інкасо проводять не всі українські банки. До того ж процедура найчастіше здійснюється із справді великими сумами грошей.

Як обміняти зношені долари

Як бачите, набагато легше поміняти старі долари у нашому обміннику. В першу чергу тут ви можете здійснити обмін банкнот з пошкодженням будь-якого виду:

 • у фарбі;
 • потерті;
 • з печатками;
 • з написами;
 • у цвілі;
 • підгорілі;
 • згнилі;
 • випрані;
 • погризені;
 • рвані та ін.

Сама процедура обміну іноземної валюти є максимально простою. Вам потрібно лише дотримуватись таких основних дій:

 1. Зв’язатися з представником компанії та домовитись про зустріч.
 2. Надати купюри для оцінки фахівцям нашого обмінника. Зробити це можна за допомогою фото через зручний для вас месенджер.
 3. Отримати результати оцінки.
 4. Якщо вас все влаштовує, зустрітися з представником компанії та обміняти гроші.

Як бачите, поміняти купюри в Україні у нас дуже просто. Весь процес може бути завершено протягом одного дня. Вам не доведеться чекати місяцями своїх грошей, як у випадку з процедурою інкасо.

ValutaHub – це компанія, яка вже багато років працює на ринку. І за цей час ми заслужили на репутацію надійного партнера.

  Call Now Button