Обмін старої валюти Дніпро

Обмін старої валюти у Дніпрі – це актуальна послуга, оскільки пошкодити паперові банкноти можна надзвичайно великою кількістю способів. Якщо вам необхідно здати пошкоджені купюри, ви можете звернутися за допомогою до обмінника ValutaHub, який проводить подібні фінансові операції більше 10 років.

Де обміняти пошкоджені купюри у Дніпрі

Наявність випраної, рваної чи горілої валюти – це знайома ситуація для великої кількості людей. Тому багато хто шукає спосіб, який дозволить отримати хоч щось за ці гроші.

Один із варіантів – обмін старої валюти у Дніпрі у комерційному банку, який проводить процедуру інкасо. Фактично це заміна старих купюр на нові, що здійснюється протягом таких основних етапів:

 1. Банк проводить початкову експертизу банкнот.
 2. Фінансова установа надсилає банкноти до країни, де їх було надруковано.
 3. Організація емітенту проводить свою експертизу.
 4. Друкуються нові банкноти, які надсилаються назад клієнту.

Головна проблема інкасо – тривалість. Ви можете чекати свої гроші назад багато місяців, але при цьому комісію (яка може сягати 20%) доведеться заплатити при зверненні до комерційного банку.

Обмінники здійснюють прийом пошкодженої валюти набагато швидше. Головне, звернутися до компанії, яка спеціалізується саме на таких фінансових операціях.

Куди здати зіпсовані гроші

Як було зазначено, за бажанням отримати нові банкноти швидше, краще звернутися до обмінника. Наша компанія надає своїм клієнтам такі основні переваги:

 1. Комісії від 3%. Розмір комісії може змінюватись в залежності від того, яку суму пошкоджених грошей хоче поміняти клієнт.
 2. Комфортабельність. Вам не потрібно чекати у чергах. Всі клієнти мають можливість домовитися про зустріч з представником компанії на зручний час.
 3. Гнучкість. Ми приймаємо у своє розпорядження валюту практично всіх країн та з будь-якими пошкодженнями. Проте ціла частина купюри має перевищувати 55%.

Пошкодити паперові гроші можна багатьма способами. Обміннику найчастіше доводиться стикатися з такими банкнотами:

 1. Порвані – це найпоширеніший варіант, оскільки пошкодити паперові гроші в такий спосіб найлегше.
 2. У фарбі, з печатками чи помальованими – ще один варіант пошкодження, який зустрічається часто.
 3. У цвілі або згнилі – відноситься до тих купюр, які довго зберігалися в невідповідному місці або були знайдені випадково.
 4. Обгорілі, випрані чи погризені – також досить поширені ушкодження.

Як обміняти зношену валюту у Дніпрі

Отже, заміна старої іноземної валюти на нову в Україні через обмінник здійснюється у такий спосіб:

 1. Для початку клієнт повинен зателефонувати до компанії або замовити зворотній дзвінок.
 2. Далі клієнт та представник обмінника домовляються про зустріч на зручний час.
 3. Під час зустрічі здійснюється оцінка банкнот. Можна замовити попередню оцінку, надіславши фотографії купюр на месенджер Viber, Telegram і т.і.
 4. Співробітник обмінника виставляє умови обміну.
 5. Якщо клієнт погоджується з умовами, здійснюється обмін.

ValutaHub – це чесна компанія, яка намагається надати клієнтам справедливі умови співпраці. Саме тому послуги цього обмінника вже багато років користуються популярністю.

  Call Now Button